Lot de 2 assiettes en plastique grises Ø22cm - 27cm
Livraison jusqu'au 5. avril **
Vendu 246 fois
Menge: 407
ID: 12622
Model: 88400
Lagerplatz: Borna
- Description du produit
- Beschreibung
- Beschrijving
- vos avantages
- Offres mars 2024
- YouTube DIY-Studio...
Hauteur : env. 2 cm et 3 cm
Couleur : gris, blanchi>br>Matière : matière synthétique
Quantité : 1 pièce
Fabricants: Viana ®
Produit.No.: 88400
Poids: 0,5 kg
Livraison jusqu'au: 5. avril **
Plastikteller 2-Set Grau Ø22cm - 27cm
Höhe: ca. 2cm bzw. 3cm
Farbe: Grau, Weiß gewaschen
Material: Kunststoff
Menge: 1 Stück
Kunststof borden set van 2 grijs Ø22cm - 27cm
Met deze set van 2 decoratieplaten van VIANA creëert u een goede basis voor fantasierijke decoraties en arrangementen. De set bestaat uit twee platen, die zijn gemaakt van hoogwaardig en sterk kunststof. De grijze kleur heeft een witte wassing.
Decoratieve platen bieden u een prachtige gelegenheid om diverse decoraties te maken. Afhankelijk van het seizoen kunt u de platen uitrusten met seizoenskleuren, bloemen en planten. Strooi decoratief zand of granulaat als basis in de plaat en plaats kleine potplanten of een kleine decoratieve krans erop, kaarsen zijn bijzonder geschikt als decoratief aanvullend element. Je kunt de platen in elke kamer gebruiken als decoratief stuk om speciale accenten te leggen. In de gang kan het ook dienen als een mooie opslag voor uw portemonnee en sleutels. Deze set decoratieve borden van VIANA is een echt allround talent.
De set bestaat uit twee borden, die van plastic zijn gemaakt en een witte was op de grijze achtergrond hebben. Hun diameter is ongeveer 22 centimeter of 27 centimeter.
Hoogte: ca. 2 cm of 3 cm
Kleur: grijs, wit gewassen
Materiaal: kunststof
Hoeveelheid: 1 st
- livraison rapide
- vaste gamme d'articles
- service à la clientèle étendu
- promotions hebdomadaires dans la newsletter
** Sauf prépaiement. Une fois le montant de la facture crédité sur notre compte, nous procéderons immédiatemment à la livraison.
Cat-ID: 110
valeur minimale de commande Floristik24.be: 15 €
Assiettes déco
Article avec seulement de petites quantités.
Les articles de saison ne peuvent pas être réorganisés!
Dernière minute
toutes les sous-catégories en un coup d'œil
- Accessoires fleuristes
- Art floral funéraire
- Articles naturels
- Bols, pots et vases
- Bougies
- Décoration automne 2024
- Décoration de mariage
- Décoration de Noël 2024
- Décoration printemps 2024
- Décorations été 2024
- Fil métal décoration
- Fleurs artificielles
- Fruits et légumes décoratifs
- Mousse florale
- Rubans et ruban cadeau
- Sable, pierres & galets
- Seaux et bacs en métal
- Vannerie et jardinières
idées de décoration